Rodzaj nieruchomości:
Przedzał roku budowy
Położenie lokalu:
Standard wykończenia:
Powierzchnia w m2:

Dom to oaza spokoju gwarantująca bezpieczeństwo i dająca ukojenie. Nasze schronienie jest jednak nieustannie narażone na szkodliwe czynniki zakłócające domową harmonię.

Zdarzenia losowe (np. pożar, powódź, silny wiatr) czy działanie osób trzecich (np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów) mogą doprowadzić do zachwiania poczucia bezpieczeństwa i często wiążą się z dużymi wydatkami na pokrycie szkód.

W trosce o domowe ognisko przygotowaliśmy bogatą ofertę ubezpieczeń domu i mieszkania, aby stworzyć bezpieczną przystań dla Twojej rodziny.

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki temu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

Oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.