dyplom solidny pracodawca 2014Otrzymaliśmy godło Solidny Pracodawca Roku, będące ukoronowaniem działalności ukierunkowanej na pracownika oraz nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR.

Spółka Euro Providus otrzymała godło Solidny Pracodawca Roku, będące ukoronowaniem działalności ukierunkowanej na pracownika oraz nowoczesnych rozwiązań z dziedziny HR.  Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas corocznego spotkania pracowników. Nagrodę przekazała Dyrektor Projektu Pani Tina Dej na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki Euro Providus - Pana Christopha Szarańca. Celem programu Solidny Pracodawca jest wyłonienie najlepszych pracodawców w naszym kraju oraz promowanie podmiotów gospodarczych, które cechują się wzorową polityką personalną, która z kolei przekłada się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na rynku Polskim. Solidny Pracodawca Roku odbywa się w kilku równorzędnych kategoriach branżowych regionalnych i ogólnopolskich.

solidny pracodawca roku 2014dyplom solidny pracodawca 2014DSC 6063Zycie Czestochowy-kopia

 

Misja Firmy

Misją Spółki Euro Providus jest zapewnienie wszystkim swoim obecnym i potencjalnym klientom profesjonalnej i najlepszej obsługi w branży „home credit”.

Jako firma finansowa chcemy dostarczyć naszym klientom produkty, które pozwolą  zaspokoić potrzeby na każdym etapie ich życia. Wierzymy, że naszą misje możemy realizować dzięki naszym pracownikom, którzy nieustanie są szkoleni, aby spełniać wymogi stawiane przez nieustannie zmieniający się rynek usług finansowych.

Euro Providus realizuje swoje cele poprzez długoterminową współpracę z Klientami, która ma na celu jak najbardziej efektywne kształtowanie jego finansów ze szczególną uwagą zwróconą na takie dobieranie rozwiązań, aby chronić osobisty interes Klienta. Miarą naszej  efektywności jest sprawne osiąganie postawionych celów, które nasz Konsultant Finansowy definiuje razem z Klientem podczas pierwszego spotkania  przed nawiązaniem współpracy, jak również bieżących, w trakcie jej trwania.

Wszyscy w Euro Providus mamy świadomość rangi naszej misji rynkowej i czerpiemy ogrom satysfakcji z tego, że pomagamy klientom budować ich przyszłość finansową i odmieniać ich życie na lepsze.

Naszą wielką ambicją jest kształtowanie rynku świadomych konsumentów produktów finansowych.