Nowe Placówki Euro Providus

02 Lis

o skawina largeDnia 28 października oddział Skawina zmienił swoją lokalizację. Nasze nowe biuro mieści się w budynku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 7/3, również w centrum miasta Skawina. Nowe biuro jest przestronne, nowoczesne i bardzo przyjazne pracownikom. Oddział został przygotowany również z myślą o naszych klientach , których serdecznie do nas zapraszamy.

More
19 Sty

o katowiceW dn. 28/10/15 o godzinie 13:00 dokonano oficjalnego otwarcia oddziału Katowice w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Spółki Euro Providus S.A oraz pracownicy i współpracownicy. Spotkanie rozpoczęło się krótką przemową Dyrektora Działu Operacyjnego- Przemysława Szybowskiego, który przywitał serdecznie wszystkich obecnych oraz życzył sukcesów w rozwoju nowego oddziału.

More
02 Kwi

o zawiercieWpisując się w zmiany zachodzące w naszej firmie, również biuro Oddziału Zawiercie zmieniło swoją lokalizację. Od 26 marca nasza siedziba mieści się w budynku przy ul. Żyły 16, przy drodze wyjazdowej z Zawiercia w stronę obwodnicy Siewierza. Nowe biuro jest przyjazne zarówno dla pracowników i współpracowników jak i naszych Klientów, których serdecznie do nas zapraszamy. Jesteśmy przekonani, że ta zmiana to wielka korzyść zarówno dla nas jak i dla naszych Klientów.

More
28 Mar

o czestochowaEuro Providus  rozwija się ostatnio bardzo dynamicznie. Jako Spółka stawiamy na ludzi, co odzwierciedla się w jakości naszych Pracowników oraz dążeniu do stawania się najlepszym Pracodawcą. W ostatnim czasie odświeżyliśmy już wizerunek Spółki, uruchomiliśmy nową stronę internetową a teraz przyszedł czas na Nowe Biuro.

More
28 Mar

raclawicka (4)Wiosna nadciąga wielkimi krokami, coraz częściej świeci słońce, które doładowuje nasze „baterie” mamy coraz więcej energii i nowych pomysłów. Obserwując zmieniającą się na wiosnę przyrodę sami też chcemy coś zmieniać, ulepszać, poprawiać.

W związku z tym i aby wyjść naprzeciw naszym Klientom zmieniliśmy siedzibę naszego Oddziału. Obecnie nasze biuro mieści się przy ulicy Racławickiej 22 w pięknej, wyremontowanej kamienicy.

More
27 Mar

o kaliszOkres zimowy już za nami, symboliczna Marzanna zatopiona a wraz z przyjściem ciepłego klimatu dokonaliśmy małej-wielkiej rewolucji. Wiosna to idealny czas na zmiany, dlatego Kaliski Oddział Spółki Euro Providus  działający już od 2006 roku poszczycić się może nie tylko nienaganną opinią wśród swoich klientów a także nowym, eleganckim i przestronnym biurem mieszczącym się przy ulicy Wrocławskiej 43.

More
04 Paź

walbrzych biuro02.10.2013r. to kolejna ważna data w historii działalności naszej spółki. W Wałbrzychu, drugim co do wielkości mieście na Dolnym Śląsku, otworzyliśmy kolejny Oddział Euro Providus S.A. Nowy Oddział Euro Providus S.A. znajduję się przy ul. Henryka Wieniawskiego 7, sąsiadującej z głownym skrzyżowaniem drogi prowadzącej do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Zamku Książ oraz Palmiarni w Lubiechowie. W otwarcie i przygotowanie nowej siedziby zaangażowali się wszyscy pracownicy wspólnie pracujący na sukces kolejnego Oddziału Spółki.

More
06 Maj

piotrkw1Kwiecień 2013r. to ważna data w historii Naszej Spółki. W jednym z najstarszych miast w Polsce, drugim co do wielkości w województwie łódzkim, otwarte zostało kolejne biuro Euro Providus S.A. Można  tu zobaczyć piękne Stare Miasto z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym, wiele zabytkowych kościołów. zamek królewski, który został wybudowany w latach 1512-1519 na polecenie króla Zygmunta I Starego. Obecnie w zamku mieści się muzeum Okręgowe z różnorodną i bogatą w ciekawostki ekspozycją dotyczącą różnych zagadnień.

More